«Чарівний Капелюх»
Представляємо нове видовище європейського формату — «Чарiвний капелюх», до якого запрошені артiсти України не одноразові призери на міжнародних престижних циркових фестивалях.
23 березня – 14 квітня
Субота та неділя: 16.00
Ціни: 80-300 грн

Чарівний капелюх цирк Одеса

Шоу Чарівний капелюх

При згадці про цирк багато хто згадує капелюх, яка асоціюється з різними фокусами. Саме з нього дістають кроликів, вилітають голуби або витягають величезні різнокольорові мотузки, що викликає захоплення у маленьких глядачів. Одеський цирк запрошує гостей на шоу Чарівний капелюх, в ході якого з'явиться унікальна можливість зануритися в світ магії. Програма була підготовлена з усією відповідальністю, тому на вас чекає яскраве шоу з різноманітними номерами і приємними сюрпризами.

Ключова подія нового сезону

Любителям цирку вкрай не рекомендується пропускати шоу Чарівний капелюх, що встигло здобути позитивні відгуки серед критиків. Саме тут можна поспостерігати за сміливими еквілібристами, гнучкими гімнастами та ілюзіоністами-віртуозами. Підтримувати атмосферу веселощів будуть клоуни, що володіють майстерністю розважати публіку. Шоу Чарівний капелюх залишить масу позитивних емоцій, тому вам обов'язково захочеться знову відправитися в цирк. З нашим порталом зробити це максимально просто. Тут ви знайдете афіші майбутніх програм, зможете вивчити їх особливості та вартість квитків. На порталі представлена тільки актуальна інформація.
Фотогалерея
Нажаль фото відсутні
Детальніше про Одеський Державний Цирк
Як добратись:
Одеса. Коблевська (Подбельского), 25

дивиться на карті

Каса цирку: (048)726-90-90


Made on
Tilda