«Льодове королівство»
У льодовому королівстві свято. Його величність король-чарівник вітає гостей на яких чекає надзвичайний подарунок-феєричне льодове шоу.
9 березня – 14 квітня
Субота та неділя: 12.00, 16.00
Ціни: 80-300 грн

Льодове королівство Кривий Ріг

Шоу Льодове королівство

Для багатьох Льодове королівство здається казковим, але тільки не для відвідувачів Криворізького цирку. Саме тут на очах глядачів розігрується дивовижна історія, дійовою особою якої виступає король-чарівник, здатний подарувати маленьким дітям і їх батькам феєричне шоу Льодове королівство тривалістю 120 хвилин.

Події, які розгортаються перед глядачами, відрізняються різноманітністю, високою динамікою і віртуозним виконанням. Кожен гість знайде відразу кілька номерів, які не дозволять йому залишитися байдужим:
• виступи акробатів;
• жонглерів;
• фокусників.

Актуальні вистави в Кривому Розі

Шоу Льодове королівство розіграє справжню казку в зимових декораціях, в якій знайшлося місце ведмедям, мавпочкам і іншим дресированим тваринам, котрі швидко стануть улюбленцями публіки. Для цієї програми були створені дизайнерські костюми, а також перероблена система спецефектів, щоб глядачі не могли занудьгувати навіть на мить. Якщо ви ще не встигли відвідати шоу Льодове царство, то наш портал допоможе виправити прикру ситуацію. Тут на вас чекає свіжа інформація про улюблений цирк, включаючи актуальні афіші та привабливі ціни.
Фотогалерея
ВІДЕО
Детальніше про Криворізький Державний Цирк
Як добратись:
м. Дніпро,
вул. Січеславська Набережна, 33
дивиться на карті

Каса цирку: (068) 410 86 88
Made on
Tilda