Цирк Кобзов

Початок творчого шляху для найвідомішого цирку України відбувся в 1999-ому році, коли ідею його заснування вдалося реалізувати Миколі Кобзову, щиро закоханому в циркове мистецтво. Всього за кілька років, завдяки самовідданій праці, вдалося створити три циркових комплекси, здатних виступати автономно. Кожен з них оснащений сучасною технікою і спецефектами, а штат налічує більше 400 артистів і співробітників. Всі вони є кваліфікованими майстрами, а також призерами ряду циркових фестивалів.

Досягаючи нових вершин

Цирк Кобзов займався проведенням ряду успішних фестивалів, включаючи Золотий трюк, яким і сьогодні можуть насолоджуватися численні глядачі. Завдяки установі, в світовому цирковому співтоваристві регулярно з'являються нові зірки, що змінюють галузь і роблять її більш сучасною. Мета, яку переслідує цирк Кобзов, полягає в тому, щоб зробити циркове мистецтво більш популярним в самій Україні і далеко за її межами. Він підтримує сімейні цінності, тому завжди радий глядачеві будь-якого віку.

Дізнатися про майбутні події, які пропонує відвідати цирк Кобзов, можна на головному цирковому порталі країни. Тут ви зможете вивчити афішу і замовити квитки на вподобану програму.
Made on
Tilda