Місце проведення
Шоу
Інформація
Шоу «Black and White»
Національний цирк України
Адреса:
Київ, Площа Перемоги, 2
(Найближче метро Вокзальна, Університет)
Тривалість
звичайної вистави з антрактом: приблизно - 2 години. 15 хв.

«Black and White»
Вперше в Україні! Зустрічайте: сучасний німецький цирк Black and White з грандіозним інноваційному шоу! Ловіть яскраві емоції і зовсім нові враження!
Яскраві емоції і веселощі в київському цирку

Дитинство багатьох людей нерозривно пов'язане з походами в цирк, де можна було насолоджуватися виступами на манежі клоунів, жонглерів та інших представників циркових професій. Сучасний цирк значно відрізняється від класичного, адже йому важливо йти в ногу з часом. Яскравим прикладом виступає Київський цирк, який пропонує своїм відвідувачам незабутні шоу в кожному новому сезоні. Щоб не пропустити черговий виступ, ви завжди можете скористатися нашим сайтом, де вказані всі актуальні події цирку в рідному місті.

Сучасний підхід до професії

Стіни цирку стали рідною домівкою для багатьох знаменитих артистів, які вписали свої імена в книгу майстрів клоунської, акробатичної, вольтіжерської або інших професій. Тому діти, які відвідують вистави, отримують незабутні враження від номерів, що поєднують в собі веселощі, складні фігури і виступи тварин, які роблять вечора в цирку унікальними. Київський цирк завжди радий новим відвідувачам. Щоб отримати відмінні місця і насолодитися виступом, вам достатньо скористатися нашим порталом, де знайдеться вся необхідна інформація. Ми пропонуємо найпривабливіші ціни.

Актуальні шоу
«Black and White»
Вперше в Україні! Зустрічайте: сучасний німецький цирк Black and White з грандіозним інноваційному шоу! Ловіть яскраві емоції і абсолютно нові враження!
9 березня – 21 квітня
щодня: 12.00, 16.00, 18.00
Ціни: 100-590 грн
Найближчі шоу
«Таємниці Смарагдового Міста»
Магічне циркове шоу.
Нове весняне шоу національного цирку України «Таємниці Смарагдового Міста» стане одним з кращих подій проекту «Київська циркова весною 2019».
4 травня – 30 червня
Субота: 12.00, 16.00
Неділя: 12:00

Ціни: 100-590 грн
«Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy»
Магічне циркове шоу.
Нове весняне шоу національного цирку України «Таємниці Смарагдового Міста» стане одним з кращих подій проекту «Київська циркова весною 2019».
24 травня о 18:00, 25 травня о 12:00
2 червня 12:00
Ціни: 100-590 грн

Національний цирк України

Багатьом добре знайомий сучасний цирк, який залишається абсолютно унікальним видом мистецтва, що бере початок в епоху ренесансу. Щоб привернути увагу відвідувачів, установа постійно поповнює свій репертуар новими номерами, які швидко стають затребуваними серед широкої публіки. Зараз Національний цирк України пропонує відвідувачам програму німецьких майстрів, які підготували шоу «Black and White». Його особливість полягає в інноваційності та новому підході до звичного видовищу.

Чимало людей вважають, що Національний цирк є місцем для дитячих розваг, але глядачі програми швидко переконуються в протилежному. На них чекають запаморочливі трюки з використанням моторної техніки, а також об'ємний звук. Якість світла і спецефектів залишається на висоті. Спостерігати за сенсаційним видовищем можуть всі відвідувачі.

Київський цирк

Унікальні вистави в Києві. Програма, з якою пропонує ознайомитися Национальный цирк Украины Київ, триває більше 120 хвилин. У ній беруть участь відомі майстри циркового мистецтва, які покажуть, наскільки масштабними можуть бути сучасні вистави. Тільки відвідувачі вистави можуть побачити небезпечні трюки на висоті в 16 метрів, для яких був розроблений унікальний реквізит.

Під час шоу може виникнути відчуття, що колумбійські артисти забули про силу тяжіння, тому їх не лякає «Колесо смерті». Вони з готовністю виконують стрибки і ризиковані повороти так, що з боку це здається легкістю, хоча на практиці вимагає десятиліть тренувань.

Київський цирк пропонує відвідувачам оцінити вміння представників двох конкуруючих банд, які будуть боротися між собою на арені. Тільки одна з них стане переможцем і заслужить бурхливі овації, які і стануть мірилом успішності виступу. Паралельно з виступами байкерів відвідувачів очікують номери від гімнастів. Їхні номери відрізняються:
• якісної хореографією;
• незвичайними злетами;
• падіннями в любові.

В рамках програми знайшлося місце і атлету з Індії, який розповість про свої досягнення в йозі і поділиться секретами з тими, хто бажає відкрити всі її таємниці. Жонглери порадують захоплюючим шоу зі світловими кулями. Найменші гості залишаться задоволеними після вистав з чотириногими артистами. Ця програма подарує насолоду глядачам будь-яких вікових категорій.

Made on
Tilda