«Шоу Велетенських Фонтанів»
Неймовірне шоу світового рівня, вартістю більше мільона доларів, відтепер в Харкові! Арена-трансформер і 25 тонн професійного обладнання!
з 2 лютого по 24 березня
Початок : 12.00, 17.00
Ціни: 100-300 грн
Шоу Велетенських Фонтанів
Шоу гігантських фонтанів

Щоб захопити різну аудиторію, сучасному цирку необхідно розвиватися, пропонуючи відвідувачам нові розважальні програми. Однією з них є шоу гігантських фонтанів, яке встигло стати затребуваним серед поціновувачів циркового мистецтва. Оцінити інженерне ноу-хау може кожен бажаючий, хто встиг замовити квитки на нашому порталі. В ході виступу гармонійно поєднуються:
• яскраві візуальні ефекти;
• гра світла;
• музичний супровід і вибухове вогняне полум'я.

Незабутня вистава

Шоу гігантських фонтанів неможливо пропустити, адже тільки тут можна побачити 600 водяних фонтанів, які злітають в повітря на кілька метрів. Гігантський фонтан, який є головною родзинкою програми, здатен вистрілювати струмінь води на 26 метрів вгору і грати різнобарвними фарбами. Танцюючі фонтани – не єдине, на що запрошують подивитися глядачів програми. У ній беруть участь артисти, які підкоряють повітряне і водне середовище. Навіть постійні відвідувачі будуть здивовані їх талантом. На шоу гігантських фонтанів забронювати місця ви зможете на нашому сайті, де запропоновані найпривабливіші умови та найактуальніша інформація про програму.
Фотогалерея
(використані фото з шоу в Києві, але ми хочемо, щоб ви оцінили масштаб)
Відео
Шоу Велетенськіх Фонтанів в Харкові очима журналістів, емоціями глядачів і коментарями професіоналів. Наше Шоу набирає обертів! Спішить побачити!
Детільніше про Харківський Державний Цирк
Як добратись:
Харків, Площа Бугримової, 1
(найближче метро: Майдан Конституції)
дивиться на карті

Made on
Tilda