Місце проведення
Шоу
Інформація
Шоу «Цирк на воді»
Дніпровський державний цирк
Адреса:
м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33
Тривалість звичайної вистави з антрактом: приблизно – 2 год.

«Цирк на воді»
Креативне рішення режисера! Феєричне шоу для всієї сім'ї.
Найсучасніше обладнання. 20-ти метрові фонтани, басейн зі 170-ма тоннами води

Дніпровський цирк

Дитинство залишається незабутнім періодом у житті будь-якої людини, тому завдання батьків зводиться до того, щоб зробити його насиченим подіями і по-справжньому веселим. Це завдання легко виконується завдяки цирковій майстерності артистів, які працюють заради розваги публіки будь-якого віку. Дніпровський цирк невипадково увійшов до переліку кращих установ країни. Тут відповідально підходять до розробки кожного номера, щоб діти отримали тільки позитивні емоції, залишаючись в комфортних умовах протягом усього виступу.

З увагою до найменших глядачів

Програма компонується так, щоб кожен гість залишився задоволений часом, проведеним в закладі. Дніпровський цирк має команду досвідчених клоунів, жонглерів та акробатів, спостерігати за майстерністю яких одне задоволення. У кожному сезоні вони готують свіжі номери, щоб підтримувати статус своєї установи на найвищому рівні.

Ми пропонуємо всім бажаючим відвідати Дніпровський цирк, купити квитки в який можна на нашому сайті. Тут на вас чекає якісний сервіс і вся необхідна інформація, яка допоможе вибрати найцікавішу програму для незабутнього уїк-енду в супроводі близьких людей.
Актуальні шоу
«Цирк на воді»
Креативне рішення режисера! Феєричне шоу для всієї сім'ї.
Найсучасніше обладнання. 20-ти метрові фонтани, басейн зі 170-ма тоннами води
9 березня – 14 квітня
Субота та неділя: 12.00, 16.00
Ціни: 80-300 грн
Made on
Tilda