«Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy»
Магічне циркове шоу.
Нове весняне шоу національного цирку України «Таємниці Смарагдового Міста» стане одним з кращих подій проекту «Київська циркова весною 2019».
24 травня о 18:00, 25 травня о 12:00
2 червня 12:00
Ціни: 100-590 грн

Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy

Кожна нова циркова програма створює ажіотаж серед глядачів будь-якого віку. В цьому відношенні Гала-шоу Київської Академії циркового мистецтва Circus Academy не стало винятком. Концертна програма розроблялася справжніми професіоналами, тому на відвідувачів чекають:
• незабутні враження від яскравих виступів циркових артистів;
• можливість ближче познайомитися зі світом цирку;
• підняти настрій на весь уїк-енд собі і близьким людям.

Урочистий і довгоочікуваний виступ

Національний цирк підготував для своїх відвідувачів захоплюючу програму, в якій знайшлося місце ілюзіоністам, майстрам пантоміми та іншим представникам циркової професії. Гала-шоу Київської Академії циркового мистецтва Circus Academy є унікальною подією для Східної Європи, через те що на манежі з'являться десятки артистів з величезним досвідом виступів. Багато з них мають високу репутацію і нагороди престижних фестивалів і конкурсів. Щоб замовити квитки на ці виступи, вам достатньо скористатися нашим порталом. Тут на вас очікує актуальна інформація про краще шоу регіону, а вартість квитків приємно здивує.

Фотогалерея
СХЕМА ЗАЛА
Детальніше про Національний цирк України
Як добратись:
Київ, Площа Перемоги, 2
(найближче метро: Вокзальна, Університет)
дивиться на карті
Каса цирку: 044 222 00 22
Онлайн каса: 044 486 40 40
Made on
Tilda