«Бон Вояж»
Вас здивують небезпечні трюки сміливих повітряних гімнастів, віртуозних акробатів, та неймовірний повітряний жонглер на трапеції під куполом цирку.
9 березня – 14 квітня
Субота 16:00. Неділя: 12.00
Ціни: 80-250 грн
Шоу Бон Вояж
Щорічно в Запорізькому цирку глядачів чекає нова програма, яка допомагає з максимальним комфортом насолодитися виступом артистів і отримати величезний запас позитивних емоцій. Шоу Бон Вояж запрошує всіх поціновувачів циркового мистецтва ознайомитися з програмою, яка дозволить побувати в багатьох країнах світу на борту сучасного авіалайнера. На глядачів чекатимуть найскладніші трюки, виконані знаменитими майстрами, а також оригінальні костюми і якісний візуальний супровід.

Незабутня навколосвітня подорож

Шоу Бон Вояж стане відправною точкою для тих, хто вперше відправився в цирк, а також продемонструє чимало унікальних номерів для завсідників. На манежі з'являться сміливі повітряні гімнасти та майстри акробатики. Тільки тут можна насолодитися талантом повітряного жонглера. Кульмінацією виступу стануть дресировані тварини, які підкорять серце маленьких і дорослих відвідувачів. Ознайомитися з програмою шоу Бон Вояж ви можете на нашому сайті, де представлено детальний опис та інформація про квитки. Тільки тут ви зможете першими вивчити свіжу афішу цирку в рідному місті і скласти графік для незабутнього уїк-енду.
Фотогалерея
Детільніше про Запорізький Державний Цирк
Як добратись:
м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 41

дивиться на карті

Каса цирку: (061) 764-85-04


Made on
Tilda