«Black and White»
Вперше в Україні! Зустрічайте: сучасний німецький цирк Black and White з грандіозним інноваційному шоу! Ловіть яскраві емоції і абсолютно нові враження!
9 березня – 21 квітня
щодня: 12.00, 16.00, 18.00
Ціни: 100-590 грн

«Black and White» Київ

Нерідко батьки вважають, ніби цирк є виключно дитячою розвагою. Переконати в цьому допоможе міжнародна програма black and white, яка гостює в Києві. Глядачі Національного цирку мають можливість спостерігати за божевільними трюками у виконанні справжніх професіоналів. Якісна апаратура створить об'ємний звук, а також видовищні спецефекти. Шоу black and white розраховане на 2 години справжнього драйву, а динаміка виступу не дозволить відчути нудьгу ні на мить.
Кращі циркові артисти світу

Мексиканські майстри виконують захоплюючі трюки на висоті в 16 метрів, які пов'язані з ризиком для життя. Їх колеги з Колумбії забули про силу тяжіння, тому вони роблять екстремальні стрибки без особливих зусиль, приводячи публіку до захвату. Перед глядачами виступають дві банди, які змагаються за симпатії публіки. Переможця в цьому неймовірному протистоянні визначають овації гостей цирку.

Якщо ви загорілися бажанням відвідати шоу black and white, то зробити це можна за допомогою нашого порталу. Саме тут на вас чекають найпривабливіші ціни, що дозволить відправитися на виступ зірок світового цирку при будь-якому бюджеті. Діти обов'язково залишаться задоволені таким подарунком від батьків.


Фотогалерея
СХЕМА ЗАЛА
Детальніше про Національний цирк України
Як добратись:
Київ, Площа Перемоги, 2
(найближче метро: Вокзальна, Університет)
дивиться на карті
Каса цирку: 044 222 00 22
Онлайн каса: 044 486 40 40
Made on
Tilda