Місце проведення
Шоу
Інформація
Шоу «Бон Вояж»
Запорізький державний цирк
Адреса:
м. Запоріжжя, ул. Рекордна, 41
Тривалість
звичайної вистави з антрактом: приблизно - 2 години.

«Бон Вояж»
Вас здивують небезпечні трюки сміливих повітряних гімнастів, віртуозних акробатів, та неймовірний повітряний жонглер на трапеції під куполом цирку.
Запорізький цирк
Всі батьки прагнуть зробити дитинство свого малюка наповненим яскравими емоціями і веселощами, для чого достатньо відвідати унікальну циркову виставу в рідному місті. Сучасний Запорізький цирк постійно працює над розробкою нових номерів, а також випускає взнаваних артистів, які швидко стають улюбленцями публіки. Особливий підхід установи полягає в тому, щоб зробити номери цікавими для представників будь-яких поколінь. В ході виступів беруть участь фокусники, клоуни, акробати та інші представники цієї прекрасної професії.

Нові програми для гостей цирку

Кожен виступ супроводжується відмінними візуальними ефектами і музикою, що дозволяє повністю зануритися в те, що відбувається на манежі. Запорізький цирк своїм успіхом зобов'язаний згуртованому колективу, який завжди радо зустрічає нових глядачів і дарує їм можливість відчути казкову атмосферу.

Якщо ви зібралися відвідати Запорізький цирк, але не встигли замовити квитки в касі, то виправити ситуацію допоможе наш сайт. З його допомогою бронювати місця стає ще простіше. Тут ви знайдете актуальну інформацію про останні зміни в програмі цирку, а також будь-які додаткові відомості.
Актуальні шоу
«Бон Вояж»
Вас здивують небезпечні трюки сміливих повітряних гімнастів, віртуозних акробатів, та неймовірний повітряний жонглер на трапеції під куполом цирку.
9 березня – 14 квітня
Субота 16:00. Неділя: 12.00
Ціни: 80-250 грн
Made on
Tilda