Місце проведення
Шоу
Інформація
Шоу «Льодове королівство»
Криворізький Державний Цирк
Адреса:
м.Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 10
Тривалість звичайної вистави з антрактом: приблизно – 2 год.

«Льодове королівство»
У льодовому королівстві свято. Його величність король-чарівник вітає гостей на яких чекає надзвичайний подарунок-феєричне льодове шоу.

Криворізький циркДіти завжди готові зануритися в казковий світ, де у них з'являється можливість побачити улюблених героїв або поспостерігати за екзотичними тваринами. Відмінну можливість надає Криворізький цирк, що володіє багаторічним досвідом роботи. Заклад продовжує славні традиції, постійно знайомлячи глядачів з новими унікальними програмами. Кожен виступ ретельно відпрацьовується, що дозволяє досягти ідеального виконання. Номери підібрані так, щоб викликати захоплення у представників кожного покоління. Якщо ви колись відвідаєте Криворізький цирк, то обов'язково станете його постійним відвідувачем.

Різноманітна і захоплююча шоу-програма

Підростаюче покоління має потребу у відпочинку, який дозволить дізнатися чимало нового і цікавого всього за кілька хвилин. Саме з цієї причини Криворізький цирк користується такою популярністю. Його керівництво вміло поєднує класичні номери і нові програми, які знаходять відгук у душі глядачів. Щоб замовити квитки або вивчити афішу цирку в рідному місті, вам не потрібно залишати квартиру, достатньо скористатися нашим сайтом. Тут завжди доступна тільки актуальна інформація про майбутні виступи трупи.
Актуальні шоу
«Льодове королівство»
У льодовому королівстві свято. Його величність король-чарівник вітає гостей на яких чекає надзвичайний подарунок-феєричне льодове шоу.
9 березня – 14 квітня
Субота та неділя: 12.00, 16.00
Ціни: 80-300 грн
Made on
Tilda